Meny
Ikon utropstecken

Det är för närvarande störningar på vissa av kommunens e-tjänster. Felsökning pågår.

Vi som sitter i kommundirektörens ledningsgrupp

Karolina Samuelsson

Karolina Samuelsson

Kommundirektör
0523-61 31 01
karolina.samuelsson@lysekil.se

 

Christian Martins

Christian Martins

Administrativ chef
0523 - 61 31 02
christian.martins@lysekil.se

Eva Andersson

Johan Lundh

Förvaltningschef
Socialförvaltningen
0523 - 61 33 89
johan.lundh@lysekil.se

Lennart Olsson

Katarina Levenby

Förvaltningschef
Utbildningsförvaltningen
0523 - 61 32 90
katarina.levenby@lysekil.se

Lennart Olsson

Per-Henrik Larsson

Förvaltningschef
arbetslivsförvaltningen
0523-61 33 27
per-henrik.larsson@lysekil.se

Christian Wrangmo

Måns Werner

Förvaltningschef samhällsbyggnadsförvaltningen

0523 -61 33 45
mans.werner@lysekil.se

Michael Johansson

Torbjörn Sjögren

Utvecklingschef
avd för hållbar utveckling och kvalitet
0523 - 61 31 50
torbjorn.sjogren@lysekil.se

Foto på Eva-Marie Magnusson.
Porträttbild Helen Karlsson.

Tove Andersson

Avdelningschef kontaktcenter och kommunikation
0523 - 61 31 14
tove.andersson@lysekil.se

Porträttbild Helen Karlsson.