Meny

Dela sidan på sociala medier

Vi som sitter i kommundirektörens ledningsgrupp

Leif Schöndell

Leif Schöndell

Kommundirektör
0523 - 61 31 01
leif.schondell@lysekil.se

Christian Martins

Christian Martins

Administrativ chef
0523 - 61 31 02
christian.martins@lysekil.se

Eva Andersson

Eva Andersson

Förvaltningschef
socialförvaltningen
0523 - 61 33 89
eva.andersson4@lysekil.se

Lennart Olsson

Lennart Olsson

Förvaltningschef
utbildningsförvaltningen
0523 - 61 32 90
lennart.olsson@lysekil.se

Foto på Per Garenius.

Per Garenius

Förvaltningschef samhällsbyggnadsförvaltningen
0523 - 61 33 45
per.garenius@lysekil.se

Michael Johansson

Michael Johansson

Avdelningschef
avdelningen för hållbar utveckling
0523 - 61 31 50
michael.johansson@lysekil.se

Foto på Eva-Marie Magnusson.

Eva-Marie Magnusson

Ekonomichef
0523-61 32 45
eva-marie.magnusson@lysekil.se

Maria Hemlin
AnnaKarin Sagvall

Anna-Karin Sagvall

Kommunikatör
0523 - 61 31 17
anna-karin.sagvall@lysekil.se